Anasayfa
Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
Teknik Bilgi
İletişim
 
EN SON EKLENEN ÜRÜNLER
 
 KİTAPLAR / YAYINLARIMIZ / Eğitim
 
Thumbnail image for ./imagess/urun/426d6588-fe4b-4052-9e30-dca56f13f262.jpg
Ürün Adı :  Yöneylem Araştırması
Stok Durum :  var
Ürün Fiyatı :  35,00 TL
 
 
Taksit Seçenekleri
   
 

1979 yılında O.D.T.Ü. Fen Edebiyat Fakültesi Yöneylem Araştırması ve İstatistik Bölümü’nden mezun olan Nalân Cinemre aynı yıl Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nde asistan olarak akademik kariyerine başlamıştır. 1989 yılında Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik Bölümü’ne Yardımcı Doçent olarak atanmıştır. 1985 yılında “Çukurova Üniversitesi Öğrencilerinin Başarılı Başarısız Şeklinde Sınıflandırılmaları Diskriminant Analizi Uygulaması” isimli Doktora Tezi’yle İktisat Doktoru ünvanını kazan Nalân Cinemre, 1992 yılında Sayısal Yöntemler Anabilim Dalı’nda “Üniversite Doçenti” ünvanını almış, 1998’de ise İstatistik Teorisi Anabilim Dalı’nda Profesörlüğe yükseltilmiştir. 1989 yılından bu yana Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstatistik Bölümü’nde görev yapan Nalân Cinemre’nin, Doktora ve Doçentlik çalışmalarının yanısıra, günümüze kadar iki ders kitabı, ulusal ve uluslararası yayın organlarında çeşitli çalışmaları yayınlanmıştır. Günümüze kadar onlarca Doktora ve Yüksek Lisans tezi yaptıran Nalân Cinemre başta kendi üniversitesi olmak üzere birçok kurumda Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora düzeylerinde çeşitli dersler vermiştir. Çeşitli mesleki derneklere üye olan Nalân Cinemre evli ve bir çocuk annesidir.

 
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
 
Garantisi :  Yok
Yurt Dışı Satışı :  Yok
     
K.Adı :
Şifre :
   
Şifremi Unuttum
Yeni Üye Ol
   
Sepetiniz Boş
 
 Emin Ongan; Rıza Bey *Curcuna Şarkı
 Ali Rıza Avni ©      Sengin Semai
 Tahsin Karakuş * Ağır Aksak Zeybek
 
 EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER
Rüzgar Gibi
Bab-ı Esrar
Brida
Son Ada
Masumiyet Müzesi
Küçük Arı
Zar Adam
Empati
Aydınlığı Giyinenler
Olasılıksız
Salak Erik Ağacı
 
 
Anasayfa | Hakkımızda | Garanti ve İade Koşulları | Güvenlik ve Gizlilik | Sipariş ve Teslimat Koşulları | Banka Hesapları | İletişim
www.evrimkitap.com sitemiz içerisinde yer alan metinler, fotoğraflar ve diğer türdeki içeriklerin telif hakları evrimkitap.com’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz.
© evrimkitap.com 2010