Anasayfa
Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
Teknik Bilgi
İletişim
 
EN SON EKLENEN ÜRÜNLER
 
 KİTAPLAR / YAYINLARIMIZ / Eğitim
 
Thumbnail image for ./imagess/urun/278cb466-966a-4bb4-a49d-9200797180cc.JPG
Ürün Adı :  Veri Zarflama Analizi
Stok Durum :  var
Ürün Fiyatı :  25,00 TL
 
 
Taksit Seçenekleri
   
 
Dr. Semra ERPOLAT; 1999 yılında Hacettepe Üniversitesi, Fen Fakültesi, İstatistik Bölümü'nden mezun olmuştur. 2002 yılında aynı üniversitenin Fen Bilimleri Enstitüsü, İstatistik Anabilim Dalı, İstatistik Bilim Dalı'nda Yüksek Lisansı'nı tamamlayarak İstatistik Bilim Uzmanı ünvanını almıştır. 2007 yılında ise, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, İstatistik Ana Bilim Dalı, İstatistik Bilim Dalı'ndan ve 2009 yılında Marmara Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Ekonometri Anabilim Dalı, Yöneylem Araştırması Bilim Dalı'ndan Doktora ünvanlarını almıştır. Halen Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi İstatistik Bölüm'ünde Öğretim Üyesi olarak görev yapmakta olan Dr. Erpolat'ın, Nicel Karar Yöntemleri, Veri Madenciliği, Karar Destek Sistemleri ve Yapay Sinir Ağları konularında çeşitli akademik çalışmaları mevcuttur.
 
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
 
Garantisi :  Yok
Yurt Dışı Satışı :  Yok
     
K.Adı :
Şifre :
   
Şifremi Unuttum
Yeni Üye Ol
   
Sepetiniz Boş
 
 Emin Ongan; Rıza Bey *Curcuna Şarkı
 Ali Rıza Avni ©      Sengin Semai
 Tahsin Karakuş * Ağır Aksak Zeybek
 
 EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER
Rüzgar Gibi
Bab-ı Esrar
Brida
Son Ada
Masumiyet Müzesi
Küçük Arı
Zar Adam
Empati
Aydınlığı Giyinenler
Olasılıksız
Salak Erik Ağacı
 
 
Anasayfa | Hakkımızda | Garanti ve İade Koşulları | Güvenlik ve Gizlilik | Sipariş ve Teslimat Koşulları | Banka Hesapları | İletişim
www.evrimkitap.com sitemiz içerisinde yer alan metinler, fotoğraflar ve diğer türdeki içeriklerin telif hakları evrimkitap.com’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz.
© evrimkitap.com 2010